Parafia Ewangelicko-Augsburska Bielsko

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

 

 

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 

 

 

 

 

 

19. stycznia 2020;    2 niedziela po Epifanii

 ks. Karol Długosz

„Z Jego pełni myśmy wszyscy wzięli, i to łaskę za łaską”

J1,16

 

  1. We wtorek próba Chóru o godzinie 17.00
  2. W środę Godzina biblijna w Domu Opieki SOAR o 15.00.
  3. Pragnę serdecznie zaprosić i zachęcić do udziału w nabożeństwie ekumenicznym w Drogomyślu, które odbędzie się 21 stycznia 2020 o godzinie 17.00. Będzie to centralne nabożeństwo ekumeniczne w ramach obchodzonego Tygodnia Modlitw O Jedność Chrześcijan.
  4. W przyszłą niedzielę nabożeństwo w kościele Zbawiciela o godzinie 9.00.
  5. W kancelarii otwarte są listy ofiar na pokrycie kosztów związanych z modernizacją ogrzewania w kościele i remont naszych organów. Można też kupować, kalendarze na 2020 rok. 
  6. Prosimy o regulowanie składek kościelnych i prolongaty grobów. 
  7.  Zachęcamy gorąco do zakupu albumu o naszym Kościele pt: „Ewangelicki krajobraz Bielska-Białej”. Cena to: 65zł dla parafian. Książka jest do nabycia w kancelarii. Oficjalna premiera albumu odbędzie się 23 stycznia 2020 o godzinie 17.00 w Książnicy Beskidzkiej. Serdecznie zapraszamy
  8.  17 maja chcemy w naszej Parafii przeżywać uroczystość Konfirmacji. W tym dniu będziemy chcieli także spotkać się w gronie tych, którzy będą obchodzić swoją Złotą a także Diamentową Konfirmację, 

           Stąd prośba tych, którzy chcą się z tej okazji spotkać, prośba do parafian, którzy mogą pomóc w dotarciu do tych, którzy w roku 1950, 1960, 1970 stali tu przed ołtarzem i                        wyznawali swoją wiarę, aby pomogli w odnalezieniu i powiadomieniu tych, którzy przebywają gdzieś poza bielska parafią.                                                                                                    Informacje w tym temacie prosimy zostawić w kancelarii parafialnej.

      9.    Na 9 lutego 2020r. zostaje zwołane Sprawozdawcze Zgromadzenie Parafialne, na które serdecznie wszystkich zapraszamy.