polskienglishdeutsche

Spotkanie Trzech Bielskich Młodzieżówek

W pierwszą sobotę grudnia młodzież z trzech bielskich parafii spotkała się na wspólnym wieczorze adwentowym. Spotkania stają się niejako tradycją. Pierwsze spotkanie odbyło się w Parafii Ewangelicko-Augsburskiej w Starym Bielsku, listopadowe w PEA Biała a grudniowe w PEA Bielsko.

Na wieczorze Adwentowym nie zabrakło wspólnego śpiewu, posmakowania różnych ciast, wspólnych rozmów jak również tematu spotkania gdzie zastanawialiśmy się nad tym jak my przeżywamy ten szczególny czas jakim jest Adwent. Gościem spotkania był ks prof. M. Uglorz. 

Na młodzież czekały dwie niespodzianki. Pierwszą atrakcją była "gra terenowa". Młodzież podzielona została na trzy grupy, w których do wykonanie mięli przeróżne zadania m.in. zapamiętanie wersetu biblijnego, zaśpiewanie kolędy, poznanie miejsc związanych z Bielskim Syjonem, zapoznanie się z treścią tez ks. M. Lutra jak również zrobienie wspólnego zdjęcia z pomnikiem reformatora. Po wykonaniu wszystkich zadań na każdą z grup czekała miła, słodka niespodzianka w postaci gorącej czekolady.

Podczas spotkania nie zabrakło również czasu na wspólne rozmowy, aż żal było w późnych godzinach wieczornych rozejść się do domów.

Do następnego spotkania!


<< wróć
zobacz także
newsletter


© Parafia Ewangelicko-Augsburska w Bielsku
Pl. ks. Marcina Lutra 12
43-300 Bielsko-Biała
telefon: 33 82 274 71
e-mail: bielsko@luteranie.pl