polskienglishdeutsche

Na szczycie Równicy

Równica 23 czerwca 2012


Nasz parafialny Zespół Dziecięcy przez cały okres roku kościelnego odbywał próby po zakończonych niedzielnych nabożeństwach. Dzieci poświęcały swój czas aby móc wystąpić z pieśniami w czasie spotkań adwentowych, a niedawno także podczas parafialnego święta rodzinnego. W nagrodę pojechały na wycieczkę do Ustronia. Wraz z dziećmi pojechali również niektórzy rodzice zapewniając tym samym transport i opiekę.
Pierwsza część wycieczki miała miejsce na Równicy, gdzie od schroniska cała grupa udała się na szczyt, aby go zdobyć i podziwiać piękne widoki. Ze względu na to, że wcześniej padał deszcz nie zaryzykowano zejścia, w błocie do "leśnego Kościoła", kamienia na Równicy. Po zejściu ze szczytu dzieci miały okazję jazdy na koniku Lucku, który od lat jest jedną z atrakcji Równicy.
Później cała grupa udała się do Parku niespodzianek. Tam spotkała się z żywymi zwierzętami, które można było karmić z ręki i podziwiać. Po spacerze w parku niespodzianek był czas na plac zabaw.
Po wyjściu,  zgłodniali uczestnicy wycieczki udali się do pizzerii, a następnie do parku miejskiego w Ustroniu, gdzie kontynuowano zabawę na placu zabaw.
Wieczorem cała grupa zadowolona i radosna wróciła do Bielska-Białej.
Wycieczka na Równicę i do Ustronia była dobrym pomysłem na to, aby spędzić miło i atrakcyjnie sobotni dzień, ale przede wszystkim była kolejną okazją do integracji dzieci i ich rodziców. Zgodnie uznano "Trzeba to powtórzyć".


<< wróć
zobacz także
newsletter


© Parafia Ewangelicko-Augsburska w Bielsku
Pl. ks. Marcina Lutra 12
43-300 Bielsko-Biała
telefon: 33 82 274 71
e-mail: bielsko@luteranie.pl